O Nas

Children playing with musical toys. Isolated on white background
O Żłobku „Ogródeczek”
Jesteśmy placówką, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracamy uwagę na indywidualny rozwój każdego dziecka. Szczególny nacisk kładziemy na dobre samopoczucie dziecka, indywidualne, podmiotowe traktowanie,
pełne szacunku i troski oraz rozbudzanie dziecięcej ciekawości i wzmacnianie poczucia wartości.
Nasz żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.
Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 17:00, pięć dni w tygodniu.
Opieka w pozostałe dni możliwa po indywidualnym uzgodnieniu.Do dyspozycji dzieci uczęszczających do naszego żłobka przeznaczyliśmy duże i kolorowe sale, gdzie zorganizowane są dla nich kąciki tematyczne, miejsce do zabawy i odpoczynku. Posiadamy także salę, w której znajdują się dostosowane do wzrostu dzieci stoliczki,
gdzie pracują i jedzą.

W celu zapewnienia dziecku poczucia swobody i bezpieczeństwa bardzo przywiązujemy wagę do ciepłej i przyjaznej atmosfery.
Oferta różnorodnych i ciekawych zajęć stymulujących prawidłowy rozwój dziecka nie pozwala na rutynę, a co za tym idzie, dzieci nigdy się nie nudzą. Taka organizacja pracy pozwala na lepsze rozumienie potrzeb dzieci oraz właściwą realizację celów dydaktycznych w zakresie nauczania, rozwijania ich zainteresowań i postępów.

Prywatny Żłobek „Ogródeczek” spełnia najwyższe wymagania Sanepidu oraz
w zakresie ochrony przeciwpożarowej. W związku z tym został wpisany do ewidencji prowadzonej przez Burmistrza Miasta Chrzanowa pod numerem 00131.

statut ogrodeczek